Naše vlasy

Ruské panenské vlasy – Moldavsko. Kaukaz, Uzbekistan

Tieto vlasy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou. Jedná sa o 100% panenské Ruské vlasy, ktoré neboli nikdy farbené a neboli nijako chemicky upravované. Keďže väčšina týchto vrkočov pochádza z pohraničia, farba týchto vlasov je hnedá, tmavá hnedá až čierno hnedá.

Charakteristickým znakom panenských vlasov je,  krásny, veľmi jemný melír, o ktorý sa postaralo slniečko a vietor. Spodné končeky takýchto vlasov sú prírodou jemne zosvetlené. Tieto vlasy môžete farbiť a odfarbovať. (fotografie sú zhotvené priamo z nášho skladu)

Európske panenské vlasy

Tieto vlasy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou. Jedná sa o 100% panenské Európske vlasy, ktoré neboli nikdy farbené a neboli nijako chemicky upravované. Každý takýto vrkoč je jedinečný svojou farbou a štruktúrou. Charakteristickým znakom panenských vlasov je,  krásny, veľmi jemný melír, o ktorý sa postaralo slniečko a vietor. Spodné končeky takýchto vlasov sú prírodou jemne zosvetlené. Tieto vlasy môžete farbiť a odfarbovať. (fotografie sú zhotvené priamo z nášho skladu)

Brazílske panenské vlasy – Južná Amerika

Tieto vlasy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou. Jedná sa o 100% panenské Brazílske vlasy, ktoré neboli nikdy farbené a neboli nijako chemicky upravované. Každý takýto vrkoč je jedinečný svojou hnedou, až čiernou farbou ale charakteristický svojou štruktúrou. Naša firma vykupuje z 90% týchto vlasov,  zvlnené a kučeravé vrkoče. Je to z toho dôvodu, že aplikácia trvalej ondulácie, ako väčšina z nás vie, je silných chemickým zásahom a práve  tieto vlasy sa vlnia a kučeravejú prirodzene, bez akého koľvek zásahu chémie.  Môžete ich farbiť a odfarbovať. (fotografie sú zhotvené priamo z nášho skladu)

Ruské Blond  vlasy – Moldavsko, Kaukaz + Ruské vlasy – Farené odtiene – Moldavsko, Kaukaz

Tieto vlasy sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou. Jedná sa o 100% Remy vlasy, ktoré sú odfarbované (vybielené) velmi šetrnou metódou. Veľmi dlho sme hľadali takéto svetlé blond vlasy pre naše zákazníčky. Sústredili sme sa predovšetkým na kvalitu týchto vlasov, pretože nie je naozaj ľahké dosiahnúť takúto svetlosť bez toho, aby sa vlas neporušil. Osobne sme navštívili niekoľko dodávateľov. Všetci do jedného sľubovali vysokú kvalitu. Nakúpili sme od každého z nich vzorky. Všetky tieto vzorky vyzerali naozaj krásne. Až expertíza týchto vlasov nám ukázala skutočnosť. Len dvaja z veľkého množstva, ktorí sľubovali kvalitu, sa osvedčili. Tieto vlasy, alebo vlasové pramienky vám zasielame v surovom stave, čo znamená, že ich nijako nesrášľujeme a nikdy neaplikujeme klamný silikónový lesk. Je to z toho dôvodu, aby náš zákazník videl, ako tieto vlasy budú vyzerať napríklad aj po pol roku. Sú pripravené na ďalšie fabenie. Nesmú sa však odfarbovať(zosvetlovať) a ani strvalňovať.